Menu

Жидкая теплоизоляция

0 Comments


Рідка теплоізоляція, яку фахівці також називають керамічна або надтонка теплоізоляція-це теплоізоляційний матеріал нового покоління.
Принцип дії рідкої теплоізоляції — це найтонше покриття, що володіє унікальними теплоізоляційними, антикорозійними і гідроізоляційними властивостями.
Рідка теплоізоляція стала застосовуватися в будівництві для захисту різних елементів інженерних систем і будівельних конструкцій. Найпоширеніші області застосування рідкої теплоізоляції:

За допомогою рідкої теплоізоляції можна зменшити тепловтрати через дах, використовуючи її як зовні, так зсередини. В першу чергу можна покрити шаром рідкої теплоізоляції стелі останнього поверху. Так стеля отримає не тільки відмінну теплоізоляцію, але і придбає оновлений зовнішній вигляд. жидкая теплоизоляция просто незамінна для ізоляції покрівлі. Її наносять безпосередньо на покрівельний матеріал за допомогою розпилювача. Вона легко лягає на дах з шиферу, листів заліза, керамічної черепиці, забезпечуючи надійне теплоізоляційне покриття.
Утеплення фасадів за допомогою рідкої теплоізоляції стане вірним рішенням. Надтонка теплоізоляція для стін і фасадів будівель здатна замінити інші способи утеплення. Після обробки рідкою теплоізоляцією, на поверхні фасаду створюється паропроникне теплоізоляційне покриття. Стіни будівлі захищені від атмосферного впливу, промерзання і пошкоджень. Фасад набуває нового зовнішнього вигляду і зберігає свою структуру протягом тривалого терміну.
Якісна ізоляція підлоги плюс правильний обігрів дають максимальний ефект комфортного проживання в холодну пору року. Рідка теплоізоляція прекрасно поєднується з системами підлогового опалення. Оброблена рідкою теплоізоляцією поверхню бетонних підлог набуває необхідну теплозахист. Рідка теплоізоляція також може застосовуватися для теплоізоляції підлог без системи підлогового обігріву. Так, нею обробляють бетонні підлоги торгових і офісних центрів, складів, паркінгів та ін.
Труби — найважливіші елементи у всіх інженерних системах. Перебуваючи в різних умовах, з роками вони старіють і перестають виконувати свої функції. Ізоляція труб покликана захистити труби від тепловтрат, пошкоджень, утворення конденсату, дії води і агресивного середовища. Новим суперефективно засобом для теплоізоляції труб самих різних форм і призначення стала рідка теплоізоляція. Надтонка теплоізоляція перевершує інші способи ізоляції трубопроводів. Покриття рідкої теплоізоляції забезпечує високі показники теплозахисту, гідроізоляції та антикорозійного захисту. Рідка маса дозволяє ізолювати важкодоступні місця обладнання трубопроводів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Яндекс.Метрика